25.3.2018 - Rokycany

19.03.2018

           V neděli 25.3. jsme s příchodem letního času zavítali s našimi nejmladšími Cábelíky opět po dvou měsících do Rokycan na výborně obsazený fotbalový turnaj Tref To!. Na naše dvě mužstva čekal např. domácí tým Kohoutů, z našeho okolí dobře známí kluci z Cembritu a očekávané zvučné týmy Viktorky Plzeň a FK Příbram. My jsme vzali po minulé zkušenosti více kluků a udělali dvě vyrovnaná mužstva, které pořadatel rozlosoval do dvou skupin. Tým "světlých Cábelíků" se hned v úvodním utkání postavil soupěři z Příbrami a ačkoli jsme obdrželi tři branky, dokázali jsme také dvě vsítit a to bylo proti vyzrálejším klukům příslibem do dalších zápasů. Druhý náš tým "tmavých" rozehrál svoji skupinu také pozitivně, kdy proti pozdějším nejefektivnějším střelcům skupiny B z Berouna hrál pouze rozdílem dvou branek. Vrcholem skupinových bojů byl pro kluky ve skupině B zápas s Viktorkou Plzeň, kdy jsme po polovině zápasu měli o dvě vstřelené branky více než junioři ze Štruncových sadů, nicméně soupeř v posledních vteřinách ztrátu dohnal a nakonec skóre otočil. Oba naše týmy po ukončení zápasů ve skupině mohli jít z palubovky se zdviženou hlavou, tým "světlých" se připravoval na další 3 zápasy proti úspěšným týmům z druhé skupiny a opačně náš tým "tmavých" proti slabším střelcům ze skupiny A, protože těm postup o pár branek utekl. Celkově naši kluci odehráli 8 zápasů (5 ve skupině a 3 v druhé části) a podařilo se shodně oběma formacím vstřelit 33 gólů, což je v porovnáním s minulým turnajem téměř dvojnásobek a konečným výsledkem bylo, jak je vždy na turnaji v Rokycanech zvykem, zasloužené první místo- stejně jako pro všechny ostatní týmyJ.

Závěrem, kluci fyzicky udělali přes zimu kus práce, desítky dřepů, naběhané metry, skoky a hodiny tréninků se vyplácí, z Rokycan odjíždíme s chutí pokračovat v tomto tempu a těšíme se na další měření sportovních sil. Děkujeme za podporu a fandění!

Trenéři David, Milan a Radek.

Účast: 1.FK Příbram, FK Králův Dvůr (A+B); SK Petřín Plzeň; TJ Kamenný Přívoz; FK Baník Sokolov (A+B); FK Horažďovice; TK Hrádek; FC Viktoria Plzeň; TJ Cembrit Beroun

Tým "Tmavých":

Adam Zavadil (17 gólů)

Alex Mareš (12)

Patrik Vokáč (2)

Matyáš Režnar (1)

Sebastian Smrž

Míša Dubský

Patrik Čampula


Tým "Světlých":

Lukýš Hanzal (22)

Rosťa Roubal (2)

Matěj Vávra (5)

David Prokš (1)

Vojta Pucholt

Vojta Skočdopole


pozn.: ostatní branky vlastní.