Turnaj Všeradice 31.3.2019

05.04.2019

Nahoře zleva: Lukáš Hanzal, Tobias Stráník, Vladimír Seidl, Josef Kučera, Josef Seidl a Nicolas Mach

Dole zleva: Adam Šafář, David Prokš, Matěj Vávra a Rostislav Roubal

V neděli 31. 3. 2019 jsme s našimi Cábelíky vyrazili na turnaj do Všeradic. Tento turnaj se hrál pro nás již netradičním způsobem 3+0. Turnaje se účastnilo celkem dvanáct týmů, které byly rozdělené do dvou skupin po šesti týmech. Na tomto turnaji se celkové pořadí nepočítalo, a tudíž byli všichni na konci první. V průběhu turnaje jsme nastoupili k 5 zápasům po 14 minutách. Prvním soupeřem pro nás byl tým FK Viktoria Žižkov. Kluci od první minuty makali na plno a bylo to znát. Soupeře jsme skoro k ničemu nepustili a zápas vyhráli 11:3. Dalším týmem, proti kterému jsme nastoupili byl TJ Sokol Hostouň. Tento zápas pro nás opět skončil vítězstvím a gólově nejbohatším kdy skoré po konci zápasu bylo 22:4 pro náš tým. V tomto zápase padlo na naší straně několik hatriků, o které se zasloužili naši hráči Matěj Vávra, Josef Seidl a Josef Kučera. Jelikož se turnaj jmenoval Špagetový, tak jsme si po tomto zápase šli dát všichni špagety, které pro nás připravil organizátor. Po tomto dopingu jsme šli hned na další zápas. Trochu jsme se báli, jak se klukům bude chtít běhat s plným žaludkem. Obavy však vzali za své a i třetí zápas naši Cábelíci zvládli poměrně s přehledem a nad SK Slaný šedivá jsme zvítězili 17:5. Po 15 minutové pauze jsme nastoupili proti týmu SK Slaný oranžová a kluci opět bojovali od začátku až do konce a zápas vyhráli 14:3. V tomto zápase opět z naší strany padaly hatriky a to zásluhou Lukáše Hanzala a opět Matěje Vávry. K poslednímu zápasu naši kluci nastoupili opět s odhodláním vyhrát, ale bohužel tentokrát náš soupeř hrál o něco lépe než my a většinu zápasu jsme tahali za kratší konec. Tento zápas se soupeřem SKP Rakovník nakonec naši kluci prohráli 12:15. Zde už se možná kluci těšili na skákací hrad, který byl v areálu turnaje a trochu nám kazil morálku :o).

I přes to musím říct, že se nám moc líbilo, jak se kluci v jednotlivých zápasech podporovali a ty co nehráli, fandili klukům na hřišti. A samozřejmě k dobré atmosféře hodně přispěli i rodiče, kteří také fandili, co jim hlasivky stačili. Celkově jsme turnaj zakončili se skóre 76:30.