OP mladších přípravek - 19.9.2020 - tým BÍLÁ

20.09.2020

Sestava zleva nahoře: Pepa Seidl, Dan Chroust, Vojta Skočdopole, Vláďa Seidl

Dole: Klárka Růžičková, Domča Szöllösi, Jáchym Zamazal, David Prokš, Niki Mach

V sobotu jsme s naším týmem Cábelíků odehráli první domácí turnaj, který pořádali naši mladší kluci s ročníku 2013. Právě proti nim jsme do turnaje vstoupili. Začátek nám však vůbec nevyšel a rychle jsme prohrávali 2:0. Teprve potom se kluci probrali a dokázali zápas otočit na 3:2. Bohužel jsme 20 vteřin před koncem opět inkasovali a zápas skončil remízou 3:3. Druhý zápas jsme sehráli s týmem ČL-U Beroun, tento zápas naši kluci vyhráli 10:1. Jako poslední nás čekal zápas s naším tradičním rivalem Cembrit Beroun. Zápas jsme opět prohrávali rychle 3:0 a posléze 5:1. Kluci ale od cca 8 minuty utkání přepnuli na vyšší tempo a zápas dokázali srovnat na 5:5. Kdyby se hrálo o pár minut déle myslím, že bychom i vyhráli. Klukům patří pochvala za výkony a hlavně za ten v posledním zápase. Rodičům zase pochvala za fandění.

Cábelíci 2012 - Cábelíci 2013       3:3

Cábelíci 2012 - ČLU Beroun         10:1

Cábelíci 2012 - Cembrit "A"          5:5

střelci: Zamazal 5, Seidl J. 4, Seidl V. 3, Chroust 3, Skočdopole 2, Szöllösi 1