Sobota 25.1. - Černošice BRONZ

26.01.2020

V sobotu 25.1.2020 jsme s našimi Cábelíky zavítali na turnaj v Černošicích, kde nás čekalo měření sil s pěti týmy.

Turnaj jsme začali proti týmu FAAZ 2012. Od začátku zápasu jsme tahali za kratší konec a já jako bych některé naše Cábelíky nepoznával. U každého míče byli kluci pozdě a ani bojovnost nebyla dobrá. Připadalo mi to, jako kdyby kluci byli ještě jednou nohou v posteli. Tým FAAZ byl naopak nabuzený a musím říct, že jsme zaslouženě prohráli 3:0.

Druhý zápas proti SK Kolín začal nadějně, kluci začali více bojovat a na začátku zápasu dokázali soupeře přitlačit a hrálo se pouze na polovině soupeře. Bohužel nás srazilo naše špatné zakončení, kdy jsme mohli po pěti minutách vést klidně 3:0, ale bohužel jsme trefili dvakrát tyč a nějaké střely šli těsně vedle brány. Bohužel tohle kluky trochu srazilo a naše hra se vrátila do starých kolejí z prvního zápasu. SK Kolín nás naopak dvěma brankami opět pokořil.

Před třetím zápasem jsem musel na některé kluky trochu zvýšit hlas, aby se probrali a začali hrát to, co hrají na tréninku. Třetí zápas s týmem FAAZ 2013 začal na naší straně se zvýšenou aktivitou, ale dlouhou dobu jsme se nemohli přes mladší kluky dostat do zakončení. To se zlomilo v polovině zápasu, kdy jsme se poprvé na turnaji prosadili a dali gól. V tomto zápase jsme nakonec ještě dokázali dvakrát prosadit a vyhrát 3:0. Musím, ale říct že náš soupeř byl o rok mladší a čekal jsem, že naši kluci trefí branku vícekrát.

Do čtvrtého zápasu jsme nastoupili proti týmu SK Vršovice a tady bylo znát již výrazné zlepšení v nasazení. Tento zápas byl úplně jiný než tři předchozí a kluci se lehce dostávali před soupeřovu branku a neustále na soupeře tlačili. To byla hra, kterou jsem po klucích chtěl. Tento zápas byl velmi rychle rozhodnutý a skončil celkově 4:1 v náš prospěch.

V posledním utkání na nás čekal soupeř FK Meteor a také v případě výhry bychom na turnaji skončili na druhém místě. A zápas to byl opět bojovný z obou stran. Bylo vidět, že kluci makají a chtějí soupeře porazit. V tomto zápase jsme se poměrně brzo ujali vedení a dál to byl vyloženě boj o každý centimetr na hřišti. V půlce zápasu po zaváhání při rozehrávce nás soupeř potrestal a vyrovnal, ale jen na chvilku, během minuty jsme opět strhli vedení na svojí stranu. Zbývali už jen dvě minuty do konce a po naší nevyužité šanci jsme nabídli soupeři šanci na brejk a k naší smůle ho využil. Zápas tak skončil remízou 2:2.

Kluci si z turnaje nakonec odvezli pěkné 3 místo. Závěrem bych chtěl poděkovat jak klukům, tak i rodičům za podporu.

Výsledky:

FK Králův Dvůr - FAAZ 2012 0:3

SK Kolín - FK Králův Dvůr 2:0

FK Králův Dvůr - FAAZ 2013 3:0 Branky: Josef Seidl, Adam Zavadil, Alex Mareš

SK Vršovice - FK Králův Dvůr 1:4 Branky: 2x Adam Zavadil, Alex Mareš, Daniel Chroust

FK Králův Dvůr - FK Meteor 2:2 Branky: Alex Mareš, Viktor Konečný