Turnaj Zbuzany - zkušenosti a ZLATO

09.12.2018

Sestava:

Trenéři Roubal, Vokáč, Prokš, Chroust

Mach, Hanzal, Vavřinec, Skočdopole, Smrž, Kučera, Roubal F.

Vávra, Mareš, Zamazal, Vokáč

Roubal R., Chroust


V sobotu 8.12. měli kluci z ročníku 2012 poslední turnaj v roce 2018. Chtěli jsme dát šanci více hráčům a proto jsme nominovali dva týmy a 18 Cábelíků, bohužel marodka nám sestavy trochu okleštila. Turnaj se konal na umělém povrchu v nafukovací hale ve Zbuzanech, přihlášeno bylo 9 týmů a hrálo se každý s každým po 10ti minutách.

Tým našich "světlých" Cábelíků, složený z méně zkušených chlapců, víceméně sbíral přes celý turnaj zkušenosti, ačkoli kluci v zápasech srdnatě bojovali a snažili se, bylo z toho poslední místo, ale odměnou jim byla památeční velká medaile.

Tým "tmavých" a zkušenějších kluků měl od trenérů jasný cíl- poprat se opět o přední umístění, převádět kombinační hru a týmový výkon. Prvních pět utkání tomu napovídali, Cábelíci jej odehráli bez obdržené branky a vždy v zápasech dominovali.Přísnější měřítko snesli pouze dva zápasy a to se známým a kvalitním soupeřem z Cembritu Beroun a Stodůlkami II. S Cembritem jsme do utkání vstoupili velice pozitivně, Berounští začátek zápasu prospali a naši kluci šli rychle do vedení 2:0. Soupeř ale nic nevzdal, hra se přelévala s vápna do vápna a nakonec z toho byla remíza 3:3. Poslední zápas se Stodůlkami tedy znamenal prakticky boj o zlato. Do utkání ale naši chlapci nevstoupili dobře a po rychlých akcích žlutých soupeřů jsme prohrávali 2:0. Zbývalo ale ještě hodně času, kluci se začali více koncentrovat a pustili se do útoku. Bojovností se nám podařilo snížit, bohužel poté soupěř znovu udeřil a šel opět do vedení o dvě branky. Dramatický závěr utkání ale patřil nám, díky důrazné koncovce se nám podařilo srovnat skore a v poslední minutě nás podržel skvělými zákroky brankář Rosťa a ze zápasu byla zasloužená remíza. V celkovém součtu nám tato remíza zařídila zlaté medaile a velký pohár.

Turnaj hodnotíme velice pozitivně, zapojili jsme hodně kluků, při hře se opět ukázali prvky, na kterých musíme v trénicích zapracovat a co vše je potřeba zlepšovat. Největší radost nám ale dělá týmová atmosféra, oba týmy se navzájem podporovali a fandili si. Velké díky patří také Vám rodičům a sourozencům.

Trenéři David, Milan, Radek a Petr.

Výsledky:

KD A- SK Střešovice 8:0

KD A -KD B 4:0

KD A - Kbely 5:0

KD A - SK Černošice 3:0

KD A - Sokol Stodůlky I 6:0

KD A - Cembrit Beroun 3:3

KD A - Slivenec 5:1

KD A - Sokol Stodůlky II. 3:3

Střelci: Hanzal 16, Vávra 10, Roubal 4, Vokáč 4, Mareš 2, Skočdopole 1

KD B - Cembrit 1:4

KD B - KD A 0:4

KD B - Slivenec 1:5

KD B - S.Stodůlky II 0:5

KD B - SK Střešovice 0:4

KD B - Kbely 0:2

KD B - Černošice 0:3

KD B - S.Stodůlky II. 0:1

Střelci: Vavřinec, Zamazal