Sestava:

Nahoře zleva: Alex Mareš, Rosťa Roubal, Adam Zavadil, Matěj Vávra, Ondra Prošek

Dole zleva: Patrik Vokáč, Lukáš Hanzal, Jáchym Zamazal, Pepa Seidl, Vláďa Seidl

Vítězné zakončení roku v Zimní lize

V neděli 15.12. jsme v Zimní lize ČAFC vítězně zakončili rok 2019. Ale popořadě. Nově jsme do zimní přípravy přihlásili seriál ČAFC - Zimní liga, kdy zavítáme čtyřikrát do areálu Na Ovčíně v Praze, vždy odehrajeme dvě utkání po 2x 20min. Dnes jsme změřili síly se soupeři ze Slaného a Benešova. První utkání jsme začali vlažně, soupeř nás potrestal šťastně z prvního útoku, poté se ale Cábelický gólostroj rozjel a soupeři nasázel 11 branek- nebylo co vytknout, bojovnost, nasazení a chuť hrát. Následovala pauza a úkol pro trenéry nabudit kluky na poslední zápas roku, aby nedošlo k podcenění soupeře z Benešova, který Slanému nasázel o naší pauze branek ještě více než my. Úvod zápasu nám podařil, ihned z prvního útoku přesná střela a vedení. Následovali krásné fotbalové okamžiky na obou stranách, kluci z Benešova dokázali srovnat, ale do poločasové přestávky jsme vedení strhli na svoji stranu opět my povedenou střelou do šibenice. Nejhezčí momenty nás teprve čekali, kluci makali a bojovali, odměnou bylo postupné vedení 3:1 a 4:2, poté ale Benešovští zabrali, dostali nás pod tlak a dokázali srovnat na 4:4. V obou táborech se začalo velmi hlasitě fandit a povzbuzovat, kluci chtěli zvítězit, a když náš brankář dokázal zlikvidovat dvě šance Benešova, rozhodl utkání Adam rychlým a důrazným průnikem, kdy za sebou postupně nechal dva obránce i brankáře soupeře a rozvlnil síť. Poslední vteřiny jsme zvládli bezpečně a následovala velká a zasloužená oslava. Utkání to bylo opravdu pohledné a v této kategorii velice kvalitní z obou stran. Velice děkujeme klukům za nedělní podvečer a rodičům za podporu. Trenéři David a Radek

FK KD - SK Slaný 11:1 (Hanzal 4x, Zavadil 3, Seidl J. 2x, Vávra, Zamazal)

FK KD - Benešov 5:4 (Zavadil 3x, Vokáč, Vávra)